3 hodnocení

AlgaClean Stone 10 kg

CENA ZA 1 m2: 66,- Kč

Transparentní fotoaktivní ochranný nátěr na povrchy z přírodního kamene proti působení řas a plísní

Skladem
Kód: 59
Značka: AlgaClean
6 599 Kč
AlgaClean Stone 10 kg
Tip

AlgaClean Stone

transparentní antimikrobiální nátěr s fotokatalytickou samočistící funkcí pro ošetření povrchů z přírodního kamene proti působení řas a plísní

AlgaClean Stone je nátěr určený pro ochranu přírodního kamene jako je travertin, pískovec, vápenec atd. Systém je vhodný zejména pro zajištění dlouhodobé ochrany přírodních povrchů před jejich biologickým znečištěním a mikrobiologickým napadením.

PRACOVNÍ POSTUP: Povrch nejprve důkladně vyčistěte od veškerých mikroorganismů a dalších nečistot a omyjte tlakovou vodou a nechtě důkladně vyschnout. Následně naneste penetraci Lukofob Klasik. Po zaschnutí aplikujte nátěr AlgaClean Stone, který před použitím důkladně promíchejte s pojivem, které je součástí balení. Poměr míchání je 150 ml pojiva na 1 l AlgaClean Stone. Nanáší se štětkou, válečkem, stříkáním. Stékání při aplikaci není na závadu. Ošetřený povrch je nutné alespoň 24 hodin po aplikaci chránit před deštěm. Zasychá přibližně 2 hodiny. 

Orientační vydatnost nátěru AlgaClean Stone je 10 m2/kg. Velmi záleží na savosti podkladu!

 

Vyrobeno v České republice.

Velikost balení: 10 kg AlgaClean Stone + 1,5 kg Pojivo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení